سوالات متداول

آسودگی خاطر در خرید

آسودگی خاطر و رضایت‌ مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های گالری موسیقی ژوان بوده است و گالری موسیقی ژوان در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

روش های مرجوعی

آسودگی خاطر و رضایت‌ مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های گالری موسیقی ژوان بوده است و گالری موسیقی ژوان در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود حساسیت گالری موسیقی ژوان در ارائه خدمات خود به مشتریان گرامی ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

مهلت تست محصول

با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارائه شده در وب ‌سایت  گالری موسیقی ژوان ، همه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌ کننده برسند  دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  تا هفت روز امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد.

برای محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند مانند ساز های سیمی( گیتار، سه تار...)  گالری موسیقی ژوان 7 روز  فرصت برای بازگشت در نظر گرفته است.

روش های ارسال

گالری موسیقی ژوان با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

تهران و کرج:

سفارش‌ هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت 15 ظهر ثبت شوند، در همان روز تحویل داده می‌ شوند. سفارش‌ هایی که پس از ساعت ‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت ‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌ شوند.

شهرستان ها

امکان تحویل سفارش ‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج‌ شنبه تا ساعت 12 ظهر ثبت شوند، در همان روز وجود ندارد و سفارش روز بعد تحویل محل ارسال داده می ‌شوند که می تواند شامل یکی از روش های زیر بنا به در خواست سفارش دهنده باشد.

  • ارسال از طریق چاپار
  • ارسال از طریق تیپاکس
  • ارسال از طریق باربری

لازم به ذکر است زمان تحویل مر سوله بسته به  فاصله ی جغرافیایی سفارش دهنده بین 72-48 ساعت می باشد.

روند استرداد وجه

پس از اینکه کالایی به دلیل مشخصی مرجوع شد و به دست  گالری موسیقی ژوان رسید کارشناسان گالری موسیقی ژوان بررسی ‌های لازم را متناسب با دلیل بازگشت آن کالا انجام می ‌دهند. با تأیید کارشناسان، بازگشت کالا نهایی می‌ شود و هزینه‌ای که خریدار پرداخت کرده است به شماره کارت اعلام شده که به نام سفارش دهنده است ارسال می گردد.