گیتار مانویل رودریگز مدل A Cutaway
گیتار مانویل رودریگز مدل A Cutaway
گیتار مانویل رودریگز مدل A Cutaway
گیتار مانویل رودریگز مدل A Cutaway
19,000,000 تومان
انتخاب رنگ

گیتار کلاسیک مدل A Cutaway دارای رویه سدر کانادایی محکم و جنس صفحه ی پشتی و کناری از رزوود هندی و دارای یک بدنه ی کلاسیک با Cutaway می باشد. بیشتر بخوانید

 • اندازه فرت: کلاسیک متوسط
 • طول گام: 25.6
 • جنس دسته: ماهاگونی
 • جنس تخته انگشت گذاری: روزوود هندی
 • جنس پوشش دهانه صدا: چوب رزت
 • تیونرها: روکش طلا
 • الکترونیک: L.R. Baggs Pickup with 4-band EQ
 • جنس صفحه رویی: سدر کانادایی
 • استایل بدنه: کلاسیک با Cutaway
 • جنس صفحات کناری: روزوود هندی
 • روکش ماشین هد: روزوود

100% اورجینال

ضمانت اصل بودن محصول

روش های پرداخت

میتوانید به روش های رایج هزینه محصول را پرداخت کنید

10 روز ضمانت بازگشت هزینه

در صورت عدم رضایت از محصول میتوانید تا ده روز بعد از خرید پول خود را دریافت کنید

به اشتراک بگذارید:

لطفا جهت مشاوره خرید گیتار مانویل رودریگز مدل A Cutaway با شماره های زیر تماس بگیرید


معرفی گیتار مانویل رودریگز مدل A Cutaway

این گیتار کلاسیک برای دوام ساخته شده است

غنی در صدا، غنی در قدمت، غنی در زیبایی

گیتار کلاسیک

چگونه یک گیتار کلاسیک انتخاب کنیم؟

 قبل از معرفی گیتار کلاسیک مدل A Cutaway مانویل رودریگز اجازه بدهید کمی در مورد اینکه چگونه یک گیتار کلاسیک مناسب انتخاب کنیم حرف بزنیم. گیتار کلاسیک در میان آلات موسیقی سنتی با سابقه بسیار طولانی که به قرن هفدهم می رسد، رتبه بندی می شود. برای کمک به شما در انتخاب گیتار مناسب برای خود، عزیزان یا فرزندانتان، مشاوره خرید با عنوان “چگونه گیتار کلاسیک انتخاب کنیم” را آماده کرده ایم.

نکاتی برای مبتدیان:

گیتار های کلاسیک به لطف سیم های نایلونی خود برای همه مبتدیان و کودکان مناسب هستند. بر خلاف سیم های فلزی، سیم های نایلونی آسانتر فشار داده میشوند و نواختن گیتار کلاسیک (که به طور گسترده در مدارس ابتدایی تدریس میشود)  در واقع یک آموزش عالی برای آینده هر نوازنده مبتدی است. مهم ترین نکته در خرید گیتار کلاسیک به خصوص برای کودک اندازه ساز است.

چگونه یک گیتار کلاسیک انتخاب کنیم؟

1 - Bridge
2 - Saddle
3 - Fretboard
4 - Nut
5 - Tuning Machines
6 - Neck

دو دسته در بخش فروش گیتار وجود دارد، و اگرچه ممکن است برای مبتدیان یکسان به نظر برسند، در واقع تفاوت های قابل توجهی بین آنها وجود دارد. این دو دسته کتگوری گیتار کلاسیک و گیتار آکوستیک هستند. گیتار های کلاسیک که با نام «گیتار اسپانیایی» نیز شناخته میشوند، برای نواختن موسیقی کلاسیک و فلامنکو استفاده میشوند. آنها دارای یک گردن پهن (غیر قابل تنظیم)، یک تخته تخت (نه خمیده) و رشته های نایلونی هستند. مراقب باشید: سیم های فلزی نباید روی گیتار کلاسیک استفاده شوند، زیرا کشش بیشتر آنها می تواند پل گیتار را از جا بکند و سبب آسیب جدی به ساز شود.  نکته ی دیگر اینکه گیتار های کلاسیک با انگشتان نواخته می شوند، نه پیک.

در مقابل گیتار های آکوستیک (که همچنین با عنوان گیتار های غربی  نیز شناخته میشوند) دارای سیم های فلزی هستند و بیشتر با پیک نواخته میشوند. در مقایسه با گیتار های کلاسیک، آنها همچنین دارای فرت بورد باریک تری هستند که منحنی است و برای نواختن سبک های کانتری، فولک، پاپ، راک و سایر سبک های موسیقی استفاده می شوند.

هنگام خرید گیتار برای کودک باید به قد کودک توجه ویژه ای شود. تنها با انتخاب یک گیتار با اندازه مناسب کودک می تواند به خوبی بنوازد. و همانطور که کودک بزرگ می شود، مهم است که سایز گیتار او نیز تغییر کند.

گیتار کلاسیک بر اساس اندازه

classic gitaurگیتار های 4/1 برای نوازندگان 4 تا 6 ساله مناسب هستند و برای کودکانی که دارای  قدی بین 100 تا 115 سانتی متر هستند در نظر گرفته شده اند.

classic gitaurگیتار های کلاسیک سایز 2/1 سایز بعدی هستند و برای افراد 6 تا 8 ساله و برای کسانی که قد 115 تا 135 سانتی متر دارند در نظر گرفته شده است.

classic gitaurگیتار ها ی سایز 4/3 برای کودکان 8 تا 11 ساله و با قد 135 تا 150 سانتی متر طراحی شده اند.

classic gitaurگیتار سایز 8/7 نزدیکترین گیتار ها به گیتار های سایز کامل هستند و برای کودکان 11 تا 13 ساله یا افراد با150 تا 160 سانتیمتر قد ایده ‌آل هستند.

classic gitaurگیتار در اندازه کامل  و یا سایز4/4  گیتار های کلاسیک با سایز کامل برای کودکان بالای 13 سال یا برای افراد قد بالای 160 سانتی متر در نظر گرفته شده اند.

تقسیم بندی گیتار های کلاسیک بر اساس نوع بدنه

روش تولید بدنه گیتار ها کیفیت صدای ساز و قیمت حاصل از آن را تعیین می کند.

 • مقرون به صرفه ترین گیتار های کلاسیک بدنه لمینت شده (پلای وود) دارند. این ابزار برای مبتدیان نه تنها از منظر هزینه بلکه به دلیل سهولت تعمیر و نگهداری ایده آل هستند. گیتا رهایی با بدنه لمینت برای مسافرت، آواز خواندن در اطراف آتش کمپ و موارد مشابه عالی هستند، زیرا در برابر شرایط محیطی بسیار مقاوم هستند.
 • سطح بعدی گیتار ها مدل های چوب نیمه جامد با تخته صدا از چوب جامد و کناره ها و پشت بدنه از مواد لمینت ساخته شده است. به طور کلی، گیتار های چوب نیمه جامد صدای غنی تر و کامل تری ارائه می دهند. در عین حال، آنها همچنین به حداقل کنترل رطوبت در اتاقی که در آن نگهداری می شوند نیاز دارند، زیرا چوب جامد به رطوبت حساس می باشد.
 • بالاترین سطح گیتار ها را گیتا رهایی تشکیل می دهند که تماماً از چوب جامد ساخته شده اند. صفحه های صوتی، کناره ها و پشت آنها از چوب جامد ساخته شده‌اند. کیفیت مواد به کار رفته در ساخت گیتار در بالاترین سطح است که طبیعتاً تأثیر مثبتی بر صدا دارد. گیتار هایی که جنس آنها از چوب جامد هستند حساس ترین گیتار ها به شرایط محیطی هستند و نیاز به کنترل دقیق رطوبت اتاقی دارند که در آن نگهداری می شوند.

گیتار کلاسیک مدل A Cutaway مانویل رودریگز

این یک گیتار کلاسیک شگفت انگیزاست و برای ماندگاری ساخته شده است گیتار کلاسیک مدل A Cutaway دارای رویه سدر کانادایی محکم و جنس صفحه ی پشتی  و کناری رزوود هندی و دارای یک بدنه ی کلاسیک  با Cutaway می باشد. سایر ویژگیهای سنتی این سازعبارتند از: روکش سر چوب رز، تخته انگشت، و پل، تیونرهای با روکش طلا، و رزت دهانه صوتی چوبی.

سیستم پیکاپ داخلی L.R. Baggs با چهار EQ  باند به شما امکان می دهد مدل A Acoustic Electric را در هر مکانی اجرا کنید. این ساز زیبا سال ها لذت موسیقی را برای شما فراهم می کند. مانوئل رودریگز، یک گیتاریست برجسته فلامنکو، ساخت گیتار های خوب را در سال 1905 آغاز کرد. این سنت همچنان ادامه دارد و گیتار های رودریگز برای پاسخگویی به خواسته های گیتاریست های مدرن تکامل یافته است.

ویژگی های گیتار A Cutaway مانویل رودریگز

استایل بدنه: کلاسیک با Cutaway
جنس صفحه رویی: سدر کانادایی
جنس صفحات کناری: روزوود هندی
جنس دسته: ماهاگونی
روکش ماشین هد:روزوود
جنس تخته انگشت گذاری: روزوود هندی
طول گام: 25.6
اندازه فرت: کلاسیک متوسط
جنس پوشش دهانه صدا: چوب رزت
تیونرها: روکش طلا
الکترونیک: L.R. Baggs Pickup with 4-band EQ

فیلم تست صدای گیتار مانویل رودریگز مدل A Cutaway

 


مشخصات فنی گیتار مانویل رودریگز مدل A Cutaway

برندManuel Rodríguez
مدلA Cutaway
کد Gtin854729031807
کد MPNندارد
عرض30
ارتفاع65
عمق3.54
وزن4

نظرات کاربران

ارسال نظر

محصولات مشابه