پیانو کاسیو مدل AP-270
پیانو کاسیو مدل AP-270
پیانو کاسیو مدل AP-270
56,000,000 تومان
انتخاب رنگ

Casio AP-270 محصولی با کیفیت از خط بسیار محبوب پیانو های دیجیتالی Celviano . بیشتر بخوانید

  • تعداد کلید: 88
  • USB: دارد
  • پدال: دارد
  • پلی فونی: 192
  • حداکثر توان خروجی صدا: 16 وات
  • قابلیت ضبط: 2 ترک میدی
  • نوع کلاویه: Tri-Sensor II Scaled Hammer Action

100% اورجینال

ضمانت اصل بودن محصول

روش های پرداخت

میتوانید به روش های رایج هزینه محصول را پرداخت کنید

10 روز ضمانت بازگشت هزینه

در صورت عدم رضایت از محصول میتوانید تا ده روز بعد از خرید پول خود را دریافت کنید

به اشتراک بگذارید:

لطفا جهت مشاوره خرید پیانو کاسیو مدل AP-270 با شماره های زیر تماس بگیرید


معرفی پیانو کاسیو مدل AP-270

AP-270 با اکشن کلیدی Tri-Sensor II Scaled Hammer Action احساس و تاچی شبیه پیانو اکوستیک را به شما ارایه می کند.

بررسی Casio AP-270: یک پیانوی دیجیتال با کیفیت بالا؟

بررسی Casio AP-270

Casio AP-270 بخشی از خط بسیار محبوب پیانو های دیجیتالی Celviano است. در این نوشته به بررسی آنچه را که می توانید از AP-270 انتظار داشته باشید و اینکه آیا در نهایت این مدل ارزش پولی را که برای آن می پردازید دارد یا نه ؟ خواهیم پرداخت.
Casio AP-270

آیا Casio AP-270 برای شما مناسب است؟

یکی از مزایای پیانو های دیجیتال این است که داشتن یک ساز بزرگ مانند پیانو را بسیار کاربردی می کند. و اینجاست که AP-270 به زیبایی خودش را نشان می دهد. در واقع، AP-270 واقعاً یک ساز عالی برای هر کسی است که مشتاق یک پیانو سنتی است، اما میداند که داشتن یک پیانو غیر عملی است. چه به دلیل اندازه، وزن یا قیمت بسیار بالا باشد، AP-270 یک جایگزین دیجیتال بسیار ارزشمند است.

چه بخواهید از پیانوی خود در خانه استفاده کنید، یا شاید در یک کلیسا، اگر به این نتیجه رسیده اید که قادر به خریدن یک پیانوی آکوستیک نیستید در اینصورت AP-270 Casio پیانویی است که ارزش آن را دارد که در میان گزینه های شما باشد. 

پیانوی دیجیتالی که احساسی شبیه  به یک پیانو آکوستیک است؟

Casio AP-270

بزرگترین سوالی که بیشتر مردم در مورد پیانو های دیجیتالی مانند Casio AP-270 دارند این است: آیا واقعاً شبیه یک پیانو آکوستیک است؟ خب، در حقیقت، هیچ پیانوی دیجیتالی نمیتواند دقیقاً صدا و حس یک آکوستیک را تقلید کند چرا که  یک پیانوی آکوستیک صدا، لحن  و لمسی کاملا منحصر به فرد دارد. اما تکنولوژی به حدی پیشرفت کرده است که پیانو های دیجیتال مانند AP-270 Casio می توانند این کار را به خوبی را انجام دهند.

یکی از راههایی که آنها این کار را انجام میدهند، از طریق فناوری مورد استفاده در صفحه کلید است. AP-270 دارای اکشن کلیدی Tri-Sensor II Scaled Hammer Action است. سه حسگر در کلید ها تعبیه شده اند، بنابراین اگر میخواهید یک کلید را خیلی سریع دوباره بزنید، نیازی نیست که اجازه بدهید کلید به جای اولیه خود برگردد.
یکی دیگر از ویژگیهای عالی در مورد کلید ها، بافتهای آبنوس و کلیدهای عاج مصنوعی آن است. این بسیار عالی است زیرا کلیدهای  Casio AP-270  یک چسبندگی قوی و قابل اعتماد را در صورتی که انگشتان شما در یک محیط مرطوب یا خیلی گرم کمی عرق کنند برای شما فراهم می کنند. علاوه بر این، بافتهای روی کلیدهای AP-270 نیز به معنای بازگشتی به ظاهر و احساس یک پیانوی گرند کنسرت هستند، که دارای کلیدهای چوبی و ظاهر و احساس بسیار بافتی می باشند.

صدای AP-270  Casioچگونه است؟

Casio AP-270 از نظر صدا ارزان نیست. و این امر دلایل مختلفی دارد. اول اینکه پیانو از منبع صدای AiR استفاده می کند که شامل دو صدای استریوی پیانوی گرند است. در واقع این پیانو لحن جدید پیانوی گرند نیویورک را برای پیانیست ها فراهم می کند. در خارج از پیانو، 19 آهنگ ساز اضافی دریافت می کنید (در مجموع 22 آهنگ مختلف با درج صدای پیانو).

انواع اکشن های کلاویه پیانو های دیجیتالی کاسیو

یکی دیگر از موارد ی که به برجسته شدن صدا کمک می کند، سیستم تقویت کننده استریو آن است. صدا در واقع از بالا و پایین پیانو خارج میشود و به صدا اجازه میدهد تا پیانیست را در بر بگیرد و احساسی بسیار غنی تر و پر از عمق داشته باشد.

هنگامی که در حال کنترل تمام صداهای مختلف این پیانو هستید، متوجه خواهید شد که سه نسخه یا سه تکرار از هر ساز وجود دارد. این عالی است زیرا گزینه های مختلف را در اختیار شما قرار میدهد و همچنان که به تقویت مهارتهای نوازندگی پیانو ادامه میدهید، چیزها را برای شما تازه نگه میدارد.

برخی از صداهای ارائه شده در AP-270 بدون صداهای معمولی هستند، اما البته همیشه قابل دیدن هستند electric pianos harpsichord, organ, vibraphone and more.

Layer، Split و سایر ویژگی های کلیدی

چیزی که باعث می شود یک پیانوی دیجیتال نسبت به یک پیانوی آکوستیک ارزش پولی را که برای آن پرداخت می کنیم داشته باشد اینست که هم نیاز به کوک منظم ندارد و هم دارای گزینه های منحصر به فردی است که برای پیانیست ارائه می دهد. به عنوان مثال، AP-270 Casio (مانند بسیاری از پیانو های دیجیتال دیگر) به شما این امکان را می دهد که دو صدا را در کنار هم قرار دهید. بنابراین اگر میخواهید پیانو و یک ساز سیمی را با هم و یا پیانو الکتریک و ویبرافون  را بنواز ید، میتوانید این کار را انجام دهید. 

حالت Layer

توانایی Split صفحه کلید به همان اندازه یک ویژگی مهم است و می توانید با دانستن اینکه AP-270 Casio این گزینه را در اختیار شما قرار می دهد احساس راحتی کنید. بنابراین، به‌ جای layer کردن صدای پیانو با سازهای سیمی، میتوانید صفحه کلید را به دو نیم تقسیم کنید و صدای پیانو را با دست چپ تان پخش کنید و صدای سازهای سیمی را با دست راست تان پخش کنید.

P-125 Split

همراه با آن، شما همچنین می توانید از AP-270  Casioبرای تقسیم صفحه کلید به دو محدوده مساوی از طریق حالت Duet استفاده کنید. این حالت برای آموزش پیانو فوق ‌العاده است، زیرا هر فرد اکنون میتواند همان محدوده از کلید ها را در سمت مربوطه پیانو بنوازد. 

حالت Duo

این حالت فقط مختص دانش آموز و معلم نیست. همچنین اگر دو دانش آموز مایل به تمرین و نواختن روی صفحه کلید باشند، می تواند به خوبی از این حالت استفاده کنند تا بتوانند از طریق تمرین و تکرار هم یاد بگیرند و هم رشد کنند.

اتصالات

AP-270   Casioدارای دو جک هد فون است که این برای حالت Duet و وقتی که با یک دوست، دانش‌ آموز یا معلم استفاده کنید، کاملاً عالی است. اما صرف نظر از اینکه در کنار شخص دیگر و یا اینکه خودتان  به تنهایی می نوازید، اگر همیشه تمرین می کنید و نمی خواهید مزاحم دیگران شوید. جک های هد فون برای شما مفید خواهند بود 
شما همچنین یک اتصال برای واحد  پدال سه گانه و همچنین یک پورت USB به HOST  در اختیار دارید.

Music Library  و Polyphony

AP-270 دارای یک music library نسبتاً قوی با 60 آهنگ است. و آنچه واقعاً جالب است این است که می توانید از این music library برای یادگیری آهنگ های مختلف استفاده کنید. و هر زمان که میخواهید بدون نواختن پیانو موسیقی پخش کنید، میتوانید از بلند گوهای داخلی AP-270 برای پخش هر یک از این 60 آهنگ در اتاق استفاده کنید، که اگر مهمانی دارید یا فقط می خواهید چند نفر از دوستان نزدیک و یا خانوادهتان را سرگرم کنید، سرگرم کننده خواهد بود. 
این پیانو همچنین دارای پلی فونی 192 نت است. چند صدایی همیشه مهم است، به خصوص اگر قطعات پیچیده تری را می نوازید و نمی خواهید نت ها خیلی سریع از بین بروند و در نتیجه به عمق و کامل بودن صدا آسیب برساند. بنابراین با AP-270، اساساً می توانید 192 نت را همزمان اجرا کنید، که اغلب برای اکثر افراد بیش از حد کافی است.

سایر ویژگی های قابل توجه

برای کسانی که در حال یادگیری نواختن پیانو هستند، مترونوم داخلی موجود در پیانو می تواند بسیار باشد. و به شما امکان می دهد متر و سرعت آن را تنظیم کنید. علاوه بر این، یک ضبط کننده MIDI دو آهنگی با AP-270  Casioنیز دریافت می کنید. در واقع میتوانید قسمتهای چپ یا راست موسیقی را که می‌نوازید به طور مستقل ضبط کنید. شما همچنین می توانید دو ساز مختلف را ضبط کنید و آنها را به طور همزمان پخش کنید. Casio AP-270 به خودی خود بسیار جذاب است و دارای پوشش کلید کشویی و تکیه گاه چوبی مناسب است و در فضای زندگی شما بسیار زیبا به نظر می رسد. رنگ آن مشکی یا گردویی است و با یک نیمکت همسان نیز به شما عرضه می شود.

انواع اکشن های کلاویه پیانو های دیجیتالی کاسیو

نتیجه گیری

Casio AP-270 قطعا یک پیانو آکوستیک نیست - اما در عوض یک پیانوی دیجیتال با کیفیت است. Casio AP-270 با 22 تن، music library 60 آهنگ، پلی فونی 192 نت، و پاسخ لمسی بسیار خوب و پویایی صدا ارائه می شود. علاوه بر این، با توجه به اندازه آن نسبتاً جمع و جور است، در حالی که از نظر بصری نیز جذاب و دلربا به نظر می رسد.


 


مشخصات فنی پیانو کاسیو مدل AP-270

برندCasio
مدلAP-270
کد Gtin856359164524
عرض142
ارتفاع82
عمق43
وزن36.6

نظرات کاربران

ارسال نظر

محصولات مشابه