پیانو آکوستیک Kohler & Campbell مدل KMV-52
پیانو آکوستیک Kohler & Campbell مدل KMV-52
پیانو آکوستیک Kohler & Campbell مدل KMV-52
پیانو آکوستیک Kohler & Campbell مدل KMV-52
دست دوم
300,000,000 تومان
انتخاب رنگ

Kohler & Campbell یکی از معروف ترین و بزرگترین شرکت های تولید پیانو آمریکایی است. بیشتر بخوانید

  • تعداد کلاویه: 88
  • جنس کلاویه: صنوبر
  • جنس سوند بورد: صنوبر
  • جنس پل ها: افرا یکپارچه

100% اورجینال

ضمانت اصل بودن محصول

روش های پرداخت

میتوانید به روش های رایج هزینه محصول را پرداخت کنید

ارسال رایگان

یکی از روش های رایگان ارسال محصول را میتوانید انتخاب کنید

10 روز ضمانت بازگشت هزینه

در صورت عدم رضایت از محصول میتوانید تا ده روز بعد از خرید پول خود را دریافت کنید

به اشتراک بگذارید:

لطفا جهت مشاوره خرید پیانو آکوستیک Kohler & Campbell مدل KMV-52 با شماره های زیر تماس بگیرید


معرفی پیانو آکوستیک Kohler & Campbell مدل KMV-52

با پیانو های آپ رایت Kohler & Campbell، می توانید مطمئن باشید که کیفیت مورد نظر خود را دریافت می کنید. آنها هم برای یک حرفه ای تمرین کننده و هم برای یک مبتدی مناسب هستند

معرفی برند Kohler & Campbell

این مقاله به یکی از بزرگترین، معروفترین و موفقترین برند های پیانو در جهان – Kohler & Campbell اختصاص دارد. در این مقاله سعی می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد این برند در اختیار شما قرار دهیم، از جمله توضیح مختصری در مورد مدل ها، شماره سریال...

Kohler & Campbell یکی از معروف ترین و بزرگترین شرکت های تولید پیانو آمریکایی است. در سال  1896صنعت کوهلر و کمپبل توسط جان کالوین کمپبل که در شغل اصلی او مکانیک بود با همراهی  چارلز کوهلر در نیویورک تاسیس شد. مهارتها و تجربه خارق العاده کمپبل به او امکان داد تا تکنیکهای متعددی را در ساخت پیانو ارائه دهد که ارزش مدلهای آنها را به ‌شدت و بلافاصله افزایش داد. در حالی که کیفیت به سرعت افزایش یافت، قیمت ها چندان زیاد نبود. کمپبل آن را به اصل شرکت تبدیل کرد "بهترین ارزش برای دلار". این امر قطعا این شرکت را به یک رقیب بزرگ در زمینه ساخت و فروش پیانو تبدیل کرد.

بر اساس گزارش ها، بزرگترین و وفادار ترین مشتریان این شرکت، بهترین سازندگان پیانو آمریکایی بودند که مدل های پیانو کوهلر و کمپبل را در مؤسسات خود حمل و فروختند. حتی امروزه نیز همینطور باقی مانده است، که یک گواه عالی از کیفیت فوق العاده این شرکت است.

Kohler & Campbell هم پیانو آپ رایت و هم گرند تولید می کند. حتی می توانید بین دو سایز پیانو گرند یکی را انتخاب کنید. پیانوها به دو دسته تقسیم می شوند - سری نیویورک و سری Millennium. هر دو سری دارای 6 مدل پیانو گرند هستند، سری Millenium دارای 8 مدل پیانو آپ رایت و چهار مدل پیانوی عمودی در سری نیویورک هستند. اگرچه Kohler & Campbell یک شرکت آمریکایی است، اما پیانو های آنها در کره جنوبی ساخته می شود. هنگامی که آنها تقریباً تمام شدند، برای آخرین اقدامات، مانند تنظیم اکشن و لحن، به آمریکا فرستاده می شوند.

پیانو های آپ رایت Kohler & Campbell

با پیانو های آپ رایت Kohler & Campbell، می توانید مطمئن باشید که کیفیت مورد نظر خود را دریافت می کنید. آنها هم برای یک حرفه ای تمرین کننده و هم برای یک مبتدی مناسب هستند. این پیانوها با شدت صدای عالی و تنوع رنگ صدای بینظیر هر گوش موسیقی شناسی را نوازش میدهند. با کلیدهای استاندارد و کاملاً متعادل از لحاظ وزنی به راحتی به وظیفه ی خود عمل می کنند. 

پیانو های گرند و بیبی گرند کوهلر و کمپبل 

خبر خوب این است که این شرکت یکی از بزرگترین سازندگان پیانوهای گرند در جهان است. بنابراین، آنها صرفه جویی در مقیاس را به کار می گیرند تا پیانوهای Millennium خود را به مقرون به صرفه ترین پیانو با عملکرد بالا در جهان تبدیل کنند.

همانطور که قبلاً اشاره کردم، پیانوی گرند کوهلر و کمپبل در دو اندازه وجود دارد. گرند پیانوی استاندارد معمولاً برای سالن های کنسرت استفاده میشود. ویژگی های صوتی این سازها با شرایط آکوستیک فضاهای بزرگ سازگار است.
از طرف دیگر، پیانوی بیبی گرند Kohler & Campbell  یک سازش عالی بین یک پیانوی گرند و پیانوی آپ رایت است. نه تنها از نظر شدت صدا، بلکه از نظر فضا هم این پیانو را می توان به راحتی در یک خانه قرار داد، یا می تواند به طور کامل کنسرت ها / اجراهای کوچک را ساپورت کند. بنابراین من شخصاً آن را حتی به مدارس موسیقی کوچکتر به عنوان یک ساز کنسرت توصیه می کنم. ناگفته نماند که طراحی منحصر به فرد آن رنگی از تاریخ و لوکس را به هر اتاقی می بخشد.

شماره سریال پیانو کوهلر و کمپبل

این شرکت هر یک از مدل های خود را با یک شماره سریال مشخص علامت گذاری می کند. این می تواند به ما بگوید که پیانو چند ساله است زیرا با توجه به سال پیدایش آن علامت گذاری شده است. این عدد با عدد 10000 شروع می شود که مخفف سال 1900 است تا 795491 که نشان دهنده پیانوهای ساخته شده در سال 1983 است. این عدد را می ‌توانیم یا در بالای صفحه آهنی (سمت چپ یا راست) یا روی جلد داخلی ساز پیدا کنیم.
سری جدید شماره سریال های مختلفی دارد و اینها طول پیانو را به ما می گوید. به عنوان مثال، SKG500S به این معنی است که پیانو 5 فوت (152.4 سانتی متر)، SKG600S 6 فوت (182.88 سانتی متر) و SKG800 7.1 فوت (216.4 سانتی متر) طول دارد.


مشخصات فنی پیانو آکوستیک Kohler & Campbell مدل KMV-52

برندKohler & Campbell
مدلKMV-52
کد Gtin825378932
کد MPNندارد
عرض143
ارتفاع131
عمق40
وزن253

نظرات کاربران

ارسال نظر

محصولات مشابه