پیانو یاماها مدل CLP-745
پیانو یاماها مدل CLP-745
پیانو یاماها مدل CLP-745
150,000,000 تومان
انتخاب رنگ

احساس نوازندگی شگفت انگیز، صدای فوق العاده و کلاویه های چوبی را در CLP-745 تجربه کنید. بیشتر بخوانید

 • تعداد کلید: 88
 • تعداد صدا: 38
 • پلی فونی: 256
 • ضبط صدا: 16 ترک
 • نوع کلاویه: GrandTouch-S with escapement
 • پورت خروجی: هدفون/usb
 • قابلیت ضبط: دارد
 • حداکثر توان خروجی صدا: 100 وات
 • تعداد بلندگو: 4 عدد
 • صدای پیانو: YAMAHA CFX- Bosendorfer

100% اورجینال

ضمانت اصل بودن محصول

روش های پرداخت

میتوانید به روش های رایج هزینه محصول را پرداخت کنید

ارسال رایگان

یکی از روش های رایگان ارسال محصول را میتوانید انتخاب کنید

10 روز ضمانت بازگشت هزینه

در صورت عدم رضایت از محصول میتوانید تا ده روز بعد از خرید پول خود را دریافت کنید

به اشتراک بگذارید:

لطفا جهت مشاوره خرید پیانو یاماها مدل CLP-745 با شماره های زیر تماس بگیرید


معرفی پیانو یاماها مدل CLP-745

آخرین نوآوری در عملکرد صفحه کلید یاماها در مدل Clp 745 در بر گیرنده ی دامنه ی وسیع و پاسخیست صادقانه به هر نوع لمس صفحه کلید از طرف نوازنده خواه لمسی ظریف باشد و یا محکم، پاسخ پیانو زیر انگشتان شما دامنه ی وسیعی از تن ها و صداهای مختلف است. به مثابه یک پیانوی گرند کلاویه ها، احساس ضربه های چکش پیانوی گرند به سیم ها را تداعی، و همچنین امکان کنترل دقیق صدا را امکان پذیر می کنند.

Yamaha Clavinova CLP-745

غول بازار تکنولوژی، یاماها، به دلیل ساخت سازهای الکترونیکی با کیفیت بالا مانند طیف عالی پیانوهای دیجیتالی شهرت دارد.این پیانوها از نظر قیمت شامل رنج وسیعی از قیمت ها میباشند و توسط پیانیست ها با هر سطح از مهارت مورد استفاده قرار می گیرد. نیازی به گفتن نیست، صرف نظر از بودجه و سطح نوازندگی شما چه  مبتدی باشید و چه حرفه ای، یک پیانو دیجیتال یاماها برای شما وجود دارد.
در بررسی امروز، ما قصد داریم  Yamaha Clavinova CLP-745 Digital را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

Yamaha Clavinova CLP-745

Yamaha Clavinova CLP-745 با ظاهری جذاب تجربه ای باورنکردنی از پیانو گرند آکوستیک را ارائه می دهد. عملکرد صفحه کلید GrandTouch   لمس، احساس و محدوده پویای یک کنسرت پیانوی گرند را بهتر از همیشه بازتولید می کند. در این مدل صداهای داخلی از 36 صدا به 38 صدا نسبت به حالت قبلی افزایش یافته اند
 CLP-745 درواقع یک Clavinova CLP میان رده است که دارای صدای قوی وعملکرد صفحه کلید Grandtouch-S فوق العاده می باشد. این صدا شامل پیانوی گرند کنسرت Yamaha CFX و Bösendorfer Imperial است که هم با هدفون (نمونه برداری دو گوش) و هم بدون (VRM) بسیار واضح به نظر می رسد. قابلیت بلوتوث به شما امکان می دهد موسیقی را از دستگاه های هوشمند قابل حمل خود به صورت بی سیم پخش کنید! ظاهری سنتی اما باطنی مدرن!.

امکانات پیانو یاماها CLP-745:

آخرین نوآوری در عملکرد صفحه کلید یاماها در مدل Clp 745  در بر گیرنده ی دامنه ی وسیع و پاسخیست صادقانه به هر نوع لمس صفحه کلید از طرف نوازنده خواه لمسی ظریف باشد و یا محکم،  پاسخ پیانو زیر انگشتان شما دامنه ی وسیعی از تن ها و صداهای مختلف است. به مثابه یک پیانوی گرند کلاویه ها, احساس ضربه های چکش پیانوی گرند به سیمها را تداعی، و همچنین امکان کنترل دقیق صدا را امکان پذیر می کنند، کلیدهای سفید از جنس چوب و پوشش عاج مصنوعی بسیار جاذب و کلیدهای سیاه مصنوعی آبنوس مانند یک پیانوی گرند، از لیز خوردن انگشتان حتی به هنگام نواختن طولانی جلوگیری می کند.

صفحه کلید GrandTouch-S CLP-745 دارای کلیدهای چوبی است که تخصص یاماها را در زمینه چوب برای پیانو نشان می دهد. درست مانند صفحه کلیدهای پیانو گرند، چوب محکم بکار رفته در این مدل از بهترین قسمتهای چوب خشک شده بریده می شود و باعث می شود که کلیدها در مقایسه  با صفحه کلیدهای ساخته شده از چوب چند لایه در برابر تاب خوردن مقاوم تر باشند. همچنین بافت چوبی و ساختار کلیدها، احساسی شبیه به پیانو گرند را برای نوازنده ایجاد می کنند. 

صفحه کلید GrandTouch-S CLP-745

این مکانیسم که می توان آن را تحت عنوان مکانیسم فرار از صفحه کلیدهای Clavinova ترجمه کرد، به منظور عدم تداخل باارتعاش سیم، چکش ها بعداز ضربه به سرعت از سیم ها دورمی شوند. هنگامی که کلید به آرامی تاچ می شوند این مکانیزم سبب ایجاد یک حس کلیک سبک میشود. 

مکانیسم فرار در صفحه کلیدهای Clavinova در نزدیکی پایین کلید تعبیه شده است. و به گونه ای طراحی شده اند که کلیک فقط با سبک ترین ضربه های کلید، مانند صفحه کلید پیانو گرند، قابل تشخیص است. این صفحه کلیدها به گونه ای تنظیم شده اند که سبب ایجاد اصطکاک اضافی شده و تکرار و پاسخ  در کلیدهارا بدون هیچ مانعی بالانس میکنند.

فلسفه طراحی Yamaha Clavinova CLP:

قابلیت پخش عالی، تطبیق پذیری و طراحی ظریف که استاندارد پیانوهای دیجیتال را تعیین می کند. مفهوم طراحی Clavinova حول محور حسی است که نوازنده هنگام نشستن پشت پیانو احساس می کند. در مدل های منتخب، عناصر غیر ضروری به صورت تمام و کمال از میدان دید نوازنده حذف شده اند تا تجربه طبیعی نشستن پشت پیانوی آکوستیک را بازآفرینی کنیم. به این ترتیب، نوازندگان بزرگ کنسرت می توانند دقیقاً همانطور که اجرا می کنند تمرین کنند. پیانوهای Clavinova به عنوان یکی از جنبه های اصلی زندگی روزمره نوازندگان، دررنگ های متنوع موجود هستند تا زیبایی و سبک زندگی هر نوع طراحی داخلی را بهبود بخشند.

پیانو دیجیتال یاماها CLP-745، در واقع یک پیانو و بیشتر از یک پیانوست.
وقتی نوازنده پیانو در مورد تاچ پیانو صحبت می کند، به وزن و احساس خاصی اشاره نمی کند. تاچ در واقع تسلطیست که نوازنده بر داینامیک پیانو در حین اجرا دارد.
در پیانو آکوستیک اگر کلیدها را با قدرت بیشتری فشار دهید. سیم ها باید با طنین و قدرت خاصی به صدا در آیند. در حالی که یک ضربه آرام و ملایم باعث ایجاد لحنی آرام و ملایم  می شود. یاماها از سالها تجربه خود در پیانوهای آکوستیک استفاده کرده است تا این ویژگی گسترده را به پیانوی دیجیتال CLP-745 نیز بیافزاید.

جهت مقایسه یاماها CLP-645 و یاماها CLP-745 به این صفحه مراجعه کنید

صدا

سمپل باینرال (Binaural sampling) روشی برای نمونه گیری است که در آن میکروفون های خاصی روی سر مانکن در موقعیت های گوش پیانیست قرار می گیرند تا صداهای پیانو را به همان صورتی که در واقعیت به گوش نوازنده می رسند را ضبط کند. در پیانوهای سری CLP-700، از شبیه سازی ویژه صدای موجود در مدلهای  Bösendorfer Imperial و همچنین Yamaha CFX استفاده شده است. این شبیه سازی شگفت انگیز هنگامی که هدفون به Clavinova متصل می شود، به طور خودکار فعال می شود.
این فناوری با نمونه برداری از پیانو با میکروفون هایی که در ارتباط با گوش یک انسان قرار دارند به دست می آید. وقتی نوازنده پیانو هدفون گذاشته است، احساس به مانند نشستن در برابر یک کنسرت بزرگ 9 فوت به او دست می دهد.

قابلیت ضبط چندآهنگ

ازقابلیت ضبط 16 آهنگ داخلی در سری CLP لذت ببرید. آهنگ های ضبط شده با قابلیت ذخیره سازی در فرمت Midi که می تواند به برنامه Midi  انتقال داده شود  و یا به فرمت wav تبدیل شوند. این قابلیت به شما این امکان را می دهد چندین قطعه ساز را در CLP-745 ضبط کنید.

قابلیت اتصال به بلوتوث

وجود بلوتوث در این مدل ، امکانات فراوانی را به آن اضافه کرده است، اتصال هدفون از طریق بلوتوث کار را از همیشه ساده تر کرده، همچنین میتوانید از این طریق به دیوایس های دیگر کانکت شده و با پخش موسیقی از اسپیکرها، به همراه آن همنوازی کنید. همینطور با اتصال بلوتوث به نرم افزار اسمارت پیانیست  مانند Flowkey, Garage band  از مزایای این نرم افزارها ساده تر و کاملتر بهره مند شوید .

دستگاه ضبط صدا USB

قابلیت ضبط یک اجرای کامل  بصورت مستقیم روی درایو فلش USB با فرمت Wav
 


مشخصات فنی پیانو یاماها مدل CLP-745

برندYamaha
مدلCLP-745
کد Gtin85263215495123
کد MPN-
عرض1466
ارتفاع927
عمق459
وزن60

نظرات کاربران

 1. Image
  روزبه 1400/08/23 3:1

  بنده تجربه خرید از این سایت دارم فروشگاهی از هر جهت عالی و بی نظیر ،دست جناب رستمی عزیز دردنکنه بابت مشاورشون
  ارسال بسیار سریع ساز خریداری شده کاملا اصل و باکیفیت

 1. Image
  کارشناس فروش 1400/10/24 12:56

  سلام.خوشحالم از خریدتون راضی بودین بزرگوار، تمام تلاش ما در مجموعه گالری موسیقی ژوان رضایت حداکثری مشتریامونه.

ارسال نظر

محصولات مشابه